Sobota: wiec konfederatów w Suwałkach.

Poseł Bartłomiej Pejo, wiceprezes Nowej Nadziei Sławomira Mentzena, członek Rady Liderów Konfederacji, na facebooku zachęca mieszkańców blisko 80 miast – w tym Suwałk – do udziału w zaplanowanych na sobotnie południe demonstracji. Mają to być to protesty przeciwko migracji.


Facebook Comments Box
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x